Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lednové zápasy mladších žáků

29.01.2018 | Zbyněk Vlna

V lednu jsme zatím sehrály 3 zápasy, které pro nás znamenaly 2 prohry a jednu výhru.

Herní projev je bohužel pořád stejný. Máme problémy s nedostatkem koncentrace zejména v začátcích zápasů, kdy díky nedůrazné obranné činnosti dostáváme zbytečně hodně branek.Týmu chybí bojovnost ,bez které se zápasy s vyspělejšími nebo srovnatelnými soupeři vyhrávat nedají.

13.1.2018 OLH Spartak Soběslav - HC Třemošná  5 : 10

Branky: Pánek (Bušta), Vlna(Bušta), Novák (Vlna), Pánková, Vlna

20.1. 2018 OLH Spartak Soběslav - HC Klatovy  11 : 2

Branky: Vlna (Hanzal), Vlna (Pánková), Pánek ( Pánková), Pícha ( Pánek), Hanzal,Vlna (Tuček), Hanzal (Pánek),Vlna,
Hanzal, Bušta (Pánková),Bušta (Pánková,Vlna)

27.1.2018 OLH Spartak Soběslav - TJ LOKO Veselá nad Lužnicí 2 : 15

Tým Veselí tvořený z převážné většiny hráči r.č. 2006 nás hravě přehrával v první a druhé třetině. Změna nastala až po úpravě v naší sestavě během třetí třetiny, kterou jsme zakončili důstojně v poměru  2:2.

Branky: Kučera ( Vlna), Holota

Aktuální články
Memoriál Pavla Háka 2018

V sobotu 8. 9. 2018 pořádá OLH Spartak Soběslav 24. ročník Memoriálu Pavla Háka (hokejový turnaj mužů)

Zahájení hokejové sezony 2018/2019 kategorií dorost a junioři

Na nadcházející sezonu se začnou již od příštího týdne pilně připravovat naši dorostenci a junioři. Společně se sejdou v pondělí...

Mládežnické kategorie OLH Spartaku Soběslav v sezóně 2018/2019

Náš oddíl přihlásil do nadcházející hokejové sezóny všechny mládežnické týmy. Nově jsou přihlášeny také kategorie dorostu a...