Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mezinárodní turnaj starších žáků "Banes cup 2018"

17.03.2018 | Vladimír Máca

Závěr hokejové sezony v Soběslavi bude patřit mezinárodnímu turnaji starších žáků. Záštitu nad druhým ročníkem opět převzala firma Banes spol. s.r.o. Turnaje se bude účastnit celkem 8 mužstev ve dnech 29. - 31.3. 2018.

A) modrá skupina:


  1. OLH Spartak Soběslav

  2. HC Střelci Jindřichův Hradec

  3. HC Choceň

  4. Bílí Tygři Lodž (PL)


B) červená skupina:


  1. IHC Písek

  2. HC Lvi Břeclav

  3. HC Skuteč

  4. HC Domažlice



Rozpis utkání


ČTVRTEK 29. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)


  1. 17.00 h – 18.00 h OLH Spartak – Bílí Tygři Lodž

(úprava ledu po ukončení)

  1. 18.15 h – 19.15 h IHC PísekHC Domažlice


PÁTEK 30. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)


  1. 08.00 h – 09.00 h OLH Spartak – HC Střelci

(úprava ledu po ukončení)

  1. 09.15 h – 10.15 h IHC PísekHC Skuteč

(úprava ledu po ukončení)

  1. 10.30 h – 11.30 h Bílí Tygři Lodž HC Choceň

(úprava ledu po ukončení)

  1. 11.45 h – 12.45 h HC Domažlice – HC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 13.00 h – 14.00 h HC Střelci HC Choceň

(úprava ledu po ukončení

  1. 14.15 h – 15.15 h HC SkutečHC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 15.30 h – 16.30 h OLH SpartakHC Choceň

(úprava ledu po ukončení)

  1. 16.45 h – 17.45 h IHC PísekHC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 18.00 h – 19.00 h HC Střelci – Bílí Tygři Lodž

(úprava ledu po ukončení)

  1. 19.15 h – 20.15 h HC Skuteč – HC Domažlice


SOBOTA 31. 3. 2018 (2 x 18 minut čistého času, v případě nerozhodného stavu nájezdy, po jednom nájezdu - náhlá smrt)


07.30 h – 08.30 h A3 – B4

(bez úpravy ledu po zápase)

08.30 h – 09.30 h A4B3

(úprava ledu v půlce)

09.45 h – 10.45 h A1 B2 semifinále 1

(úprava ledu po ukončení)

10.45 h – 11.45 h A2 – B1 semifinále 2

(bez úpravy ledu po zápase)

12.00 h – 13.00 h poražený z A3/B4 - poražený z A4/B3

(úprava ledu v půlce)

13.00 h – 14.00 h vítěz z A3/B4 - vítěz z A4/B3

(úprava ledu po ukončení)

14.15 h – 15.15 h zápas o 3. místo

(úprava ledu po ukončení)

15.15 h – 16.15 h finálový zápas


16.15 h – 16.30 h vyhlášení výsledků turnaje – všechny týmy nastoupí v dresech


 
Aktuální články
Přípravka obstála na Slávii

Silně obsazený turnaj na pražské Slávii absolvovala se ctí naše přípravka. Postupně změřila síly s HC Slovan Ústím n. Labem, HC...

 
Sobíci čtvrtí na GASTRO cupu

Poslední turnaj sezóny mají za sebou naši druháčci. Na druhé ploše budějovické Budvar arény sehráli čtyři utkání s jihočeskými...

 
Čtvrté třídy mají stříbro z Turnaje o pohár Jiřího Lály

  Závěrečného domácího turnaje soběslavské přípravky O pohár Jiřího Lály se zúčastnili týmy SLAVIE PRAHA, MOTORU...

 
Banes cup 2018 - výsledky
 
LED PROFES cup měl pro druháky bramborovou příchuť
 
Poslední zápas sezony přípravce nevyšel
 
Sobíci zakončili sezónu na domácím ledě
 
ALFA CUP 2018 - ročník narození 2011
 
Přípravka otočila zápas s IHC Písek
 
Ročník 2010 v Krumlově vítězně
 
Utkání
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
HC Tábor "B" - OLH Spartak Soběslav
7:4 (1:0,4:2,2:2)
 
Muži | Neděle 04.03.2018, 17:00
OLH Spartak Soběslav - HC Lední medvědi Pelhřimov "B"
15:3 (1:1,4:1,10:1)
 
Starší žáci | Sobota 03.03.2018, 10:00
HC Slavoj Český Krumlov - OLH Spartak Soběslav
2:6 (1:3,1:1,0:2)
 
Starší žáci | Neděle 11.03.2018, 11:30
OLH Spartak Soběslav - HC Domažlice
3:2 (2:1,1:0,0:1)
 
Mladší žáci | Sobota 03.03.2018, 12:00
HC Slavoj Český Krumlov - OLH Spartak Soběslav
12:1 (4:0,4:0,4:1)
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 09:30
OLH Spartak Soběslav - HC Domažlice
21:1 (5:1,6:0,10:0))
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS