Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartak nestačil na Telč

21.01.2018 | David Čížek

Spartak zajížděl v sobotu 20. ledna do Telče, odkud jsme očekávali bodový zisk. Domácí naši výpravu ale dokonale zaskočili a zaslouženě zvítězili.

SK Telč – OLH Spartak Soběslav

8:4 (4:2, 0:1, 4:1)

Branky a asistence: 1. Bína, 2. J. Šťastný (Kret, Sokolík), 3. Kret (Sokolík), 8. J. Šťastný (Sokolík), 51. Berka, 57. Bína (Smejkal), 59. Smejkal (P. Prokop), 60. Kubát – 10. Hák (Žákovský, Vild), 19. Punčochář (J. Kubeš), 21. Žákovský (Hák, Vild), 53. Hák (Žákovský, Vild)

Vyloučení: 8:6, navíc D. Šebesta (TEL) 10 minut + do konce, Taras (TEL) do konce, Máca, M. Kučera (SOB) oba 10 minut, využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Sestavy týmů:
SK Telč: Vacek – Tušer, D. Šebesta, Taras, J. Šťastný, P. Prokop, T. Havlík – Jan Bína, Smejkal, Berka, J. Havlík, Sokolík, Kret, Kubát, Koreš, Šalanda
OLH Spartak Soběslav: Křiklán (3. Dvořák) – Sládek, Punčochář, Kubeš, L. Karpíšek, Smíšek, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Kučera, Vild, Píha, Zajíc, Pauš, Máca

Komentář: Domácím se povedl vstup do utkání, po 8-mi minutách svítilo na ukazateli skóre 4:0, což byla pro naše hokejisty hodně studená sprcha. Do konce třetiny jsme ale dvěma brankami snížili na 4:2 a opět bylo o co hrát. Druhá třetina pak přinesla jedinou branku, ta padla do domácí svatyně a pro náš tým byla vidina bodu zase blíže. Třetí třetina pak pohřbila veškeré naše naděje. Telč přidala v 51. minutě další branku, na tu jsme ještě dokázali zareagovat, ale během závěrečných 3 minut poslední třetiny jsme třikrát inkasovali a body tak zůstaly definitivně na Vysočině. Spartak drží sice 8. příčku zajišťující play off, ale na záda nám dýchá Vajgar, s nímž máme negativní vzájemnou bilanci a v případě rovnosti bodů nás automaticky přeskočí.

Aktuální články
Únorové zápasy mladších žáků

V únoru jsme zatím sehráli pět zápasů s bilancí 3x proher a 2x výher.

Spartak smázl Vimperk a živí naději na play off

Předposlední únorová neděle přivála k Lužnici tým HC Vimperk, který se vyhřívá na 5. místě tabulky. SPartak bojující o účast v...