Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rytíři svoje panství neuhájili

03.02.2018 | David Čížek

Dvoukolo KL mužů znamenalo pro Spartak páteční cestu na Hlubokou a střetnutí s domácími Rytíři. Utkání se rozhodovalo až v prodloužení a nutno podotknout, že jeho nejslabším článkem byli sudí.

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – OLH Spartak Soběslav

6:7 PP (2:2, 2:3, 2:1 – 0:1)

Branky a asistence: 16. J. Šimek (Žlůva), 18. Oulík (Dušek), 30. Miler (P. Bělohlav, Heřmánek), 36. Oulík (M. Král, J. Šimek), 57. Miler, 59. Miler (Oulík) – 7. Hraňo (Matoušek), 9. Punčochář (Žákovský), 24. Punčochář (Žákovský), 34. Žákovský, 38. Hák (Hraňo, Matoušek.
Rozhodčí: Vovčko – F. Strnad, Mašek.
Vyloučení: 12:9, využití: 1:4, v oslabení: 1:0
Sestavy týmů:
TJ Hluboká n.V. Knights: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Roman Rákosník ml., Jan Formánek – Maurenz, Miler, Heřmánek, Hejda, Oulík, J. Šimek, Matěj Dvořák, Moudrý, M. Černý, Kantor
OLH Spartak Soběslav: Křiklán – Punčochář, L. Karpíšek, Matoušek, Sládek, Smíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, Kubeš, Píha, Kučera, Zajíc, Máca, Skalický

Komentář trenéra Davida Pánka: V utkání s hlubockými Rytíři jsme byli od začátku lepším týmem, lépe jsme bruslili a dařily se nám přesilovky. Domácí srovnali z přesilovky po hrubém ovlivnění nutkání rozhodčím, který naprosto nezvládl závěr zápasu. Prodloužení jsme tentokrát zvládli.

Aktuální články
Mladší žáci ubojovali výhru se Střelci

Těsnou výhru přineslo našim mladším žáků další utkání Krajské ligy mladších žáků na ledě Střelců v Jindřichově Hradci.

Ze dvou víkendových zápasů mají junioři pouze tři body

Junioři hostili o víkendu HC Příbram a SC Kolín a oba zápasy byly jako noc a den.

Kapitán táhl tým za výhrou na Vysočině

SK Telč – OLH Spartak Soběslav  4:6 (3:2, 0:1, 1:3) Branky a asistence: 8. Nohava (Lupač), 12. J. Šťastný, 16. Lander (Nohava),...