Archiv

Junioři ukončili sezónu výhrou

Juniorka dnes ukončila dlouhou sezónu, ve skupině o umístění dokázali naši kluci vybojovat 1. místo, za což si zaslouží gratulaci. Poděkování rovně patří trenérské dvojici Pavel Slabý a Jiří Macháček, která náš tým provedla celou sezónou.

Junioři mají za sebou základní část

Naši junioři zakončili základní část, kdy ve 26 kolech získali 33 bodů. Ve dvanáctičlenné skupině jsme obsadili solidní 8. místo a nyní budeme čekat na soupeře v nadstavbové části o umístění. Výsledkový servis druhé části sezóny najdete níže v článku.

Juniorka trápila i favority soutěže

Junioři mají za sebou dva měsíce bojů v krajské lize, dokázali jsme potrápit favorizované Letce z Letňan, jindřichohradecké Střelce, produktivně jsme selhali v Pelhřimově, ale celkový dojem převládá pozitivní. Kluci sbírají cenné zkušenosti a to i včetně mladíků z dorostu.

Juniorská regionální liga má za sebou další porci zápasů

Pomalu nám končí základní část juniorské ligy. Našim klukům a trenérům patří určitě poděkování, že v malém počtu hráčů zvládají takto náročnou soutěž. 

Juniorka Spartaku má za sebou další porci utkání

Regionální liga juniorů má za sebou další 4 kola, Spartaku se bodově zadařilo jen jednou, ale hlavně v utkání s Pelhřimovem mohou naši hráči žehrat na bídnou produktivitu.

Junioři na Domečku neuspěli, dorost vynulovali Medvědi

Nabitý prázdninový program mají za sebou naši junioři a dorostenci.

Juniorka s dorostem mají za sebou další utkání

Junioři zajížděli o prázdninách na led nevyzpytatelného Pelhřimova, dorost se pak pod hlavičkou HC Tábor "B"  utkal ve sváteční podvečer s jindřichohradeckými Střelci. 

Juniorka odstartovala sezónu

Do sportovního lock downu sehráli naši junioři 5 utkání a vedli si celkem úspěšně.

Vydařené přípravy dorostu a juniorky

Tento víkend byl ve znamení přípravných utkání našeho dorostu a juniorky s mužstvem Pelhřimova. Dorost změřil síly dokonce v dvojutkani.


Mělník neměl nárok, 3 body jedou k Lužnici

HC Junior Mělník - OLH Spartak Soběslav

2 : 8 (1:2, 1:5, 0:1)

Branky a nahrávky: 20. Šimáček (Koudelka), 33. Šimáček (Koudelka) – 17. Pauš (Pánek, Himpan), 18. Houdek (Pauš), 25. Houdek (Čížek, Himpan), 35. Korytar (Čížek, Himpan), 37. Houdek (Bláha, Novák), 38. Korytar (Himpan, Čížek), 40. Korytar (Čížek), 42. Novák

Kruté skóre po dobrých dvou třetinách juniorů

Na Kladně jsme byli dvě třetiny lepším týmem, což jsme potvrzovali i vedením 4:3 po dvou třetinách. Několik chyb a docházející síly otočili výsledek pro PZ. Bohužel kvalitní tempo úvodních dvou třetin nebylo možné na dvě formace udržet.

Junioři nezvládli těžké víkendové dvojkolo

V utkání s Kladnem byl soupeř jednoznačně lepší zápas s Hvězdou byl hodně vyrovnaný a rozhodly naše chyby a nepřesnosti sudího. Poslední dvě branky jsme inkasovali ve hře bez gólmana.

Spartak podusil Kohouty

"Máme doma kohouta...."  neslo se táborským zimním stadionem oslavné choreo našich juniorů, kteří v pěkném dramatickém utkání zaslouženě přestříleli HC Tábor. 

Junioři vezou tři body z Lomnice nad Popelkou

Kompaktní výkon proti liberecké záloze přinesl další body našim juniorům v boji o vyšší příčky v nadstavbě.

Junioři vezou tři body z Mělníka

Dvě třetiny jednoznačná záležitost a ve třetí nepochopitelné polevení přineslo divokou přestřelku v Mělníce.

Zobrazeno 1–15 z celkem 42

Aktuální články

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC...

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího...