Archiv

Spartak svůj stín nepřekročil, Milevsko má mečbol

Druhé semifinálové utkání se hrálo v režii hostujícího týmu, který byl opět produktivní, využíval přesilovky, zatímco pro nás byly početní výhody zakleté. Ve středu tak jedeme bojovat na milevský led o bytí a nebytí. 

Branky Spartaku přišly pozdě, Milevsko má první bod

První semifinálové klání viděl milevský zimní stadión první březnový den. Milevští hokejisté dokázali odskočit do čtyřbrankového trháku, naši hráči našli recept na překonání domácího gólmana až ve 3. dějství. Každopádně jsme si dokázali, že se s favorizovaným týmem domácích dá hrát a pokud se vyvarujeme zbytečných chyb a faulů, můžeme pomýšlet na lepší výsledek. 

Foto: Pavel Pubal, Jižní Čechy Teď

Spartak utišil Dudák arénu, v sérii bere první výhru

Čtvrtfinálová série začala dnes na Křemelce, kde čekaly na spartak favorizované Strakonice. Modrobílí ale sehráli s domácími parádní partii, ve které nám vyšly přesilovky a hráči do puntíku plnili taktiku stanovenou trenéry a po utkání mohli slavit první výhru v sérii, která se hraje na 3 vítězné zápasy. 

Jízdní řád čtvrtfinále se Strakonicemi

Poslední kolo krajské ligy mužů rozhodlo o podobě dvojic pro čtvrtfinálové kolo, které se hraje nově na 3. vítězná utkání. Díky kontumaci utkání na Hluboké ve prospěch Střelců a naší prohře ve Vimperku jsme klesli na 6. příčku a fanoušci tak derby v play off neuvidí. Naším soupeřem bude tým Strakonic.

Šumavské hvozdy body nevydaly

Poslední kolo krajské ligy přisoudilo Spartaku houževnatého protivníka, kterým byl tým Vimperka. Spartak vyrážel do Vimperka s vědomím, že musí naplno bodovat, aby uhájil 5. místo, jelikož utkání Rytířů se Střelci bude kontumováno ve prospěch hostujícího celku.

Spartak vychýlil mušku Střelcům a bere důležitou výhru

Utrkání za 6 bodů, tak by se dalo nazvat měření sil mezi Spartakem a jindřichohradeckými Střelci. Nebylo to jednoduché, ale modrobílá družina potvrdila růst formy a spolu výborným Kubou Balounem v brance dokráčela zaslouženě ke tříbodové výhře.

Tříbodová výhra nad Božeticemi znamená jistotu play off

Po třech utkáních bez bodu vyrazil Spartak na milevský led, kde chtěl proti Božeticím ukončit tuto nelichotivou sérii.

Spartak se vrací z KUKI arény s prázdnou

Dohrávka 10. kola v hlubockém podzámčí znamenala pro Spartak těžkou partii s favorizovaným týmem Rytířů. Modrobílá družina se vyrazila do hájemství Rytířů pouze se čtyřmi ryzími obránci a jedenácti útočníky. 

Spartak nadělil Lokomotivě sedmičku

Za podpory partnerů FERT a.s. a Autoservis Jindra s.r.o. sehrál Spartak tradiční derby, které mělo charitativní účel, kdy se speciální sada dresů draží a výtěžek poputuje na konto Diakonie Rolnička. I přesto, že skóre otevřela Lokomotiva po naší chybě na útočné modré, mělo utkání jednoznačného režiséra a tím byla modrobílá družina Spartaku. Naši hráči nedarovali hostům metr ledu a díky aktivní hře jsme na ledě dominovali. Hosté si vytvořili také své šance, ale v naší kleci stál spolehlivý Michal Novák a tak nebylo o vítězi pochyb. 

Dražba dresů probíhá na INSTAGRAMU @spsobeslav1929.

Derby s charitativním puncem

Další kolo regionální ligy mužů sehraje Spartak v neděli 17.12. od 17 h na domácím zimním stadiónu s veselskou Lokomotivou. Soběslavští hokejisté nastoupí k utkání ve speciálně připravené světlé sadě dresů, které budou opatřeny jmenovkami a po utkání bude spuštěna jejich dražba. Výtěžek dražby bude věnován středisku DIAKONIE ROLNIČKA v Soběslavi. Takové utkání není možné sehrát bez partnerů, kterými jsou společnost FERT a.s. Soběslav a Autoservis Jindra s.r.o., kterým tímto děkujeme. 

Pravidla dražby na konci článku!

Šumavany zlomil Spartak v závěrečném dějství

Důležitý zápas s Vimperkem jsme zvládli, ale k ideálnímu výkonu to mělo daleko. Hosty jsme zbytečnými individuálními chybami drželi v utkání do závěrečných minut. 

Střelce vymazal gólman Michal Novák, Spartak urval důležitou výhru

Po jasné partii v minulém kole s Božeticemi musel Spartak přeřadit na vyšší rychlostní stupeň. Domácí tým Střelců se u Vajgaru prezentoval velmi dobrým hokejem, naši hráči byli tentokrát produktivní a měli za sebou zeď v podobě Michala Nováka. 

Spartak potvrdil papírové předpoklady, Božetice nás nepotrápily

Utkání s božetickými Plameny znamenalo premiéru pro gólmana naší juniorky, Daniela Panského, který se svého premiérového startu v mistrovském utkání seniorské kategorie zhosti výborným způsobem.

Spartak zkrotil Medvědy přesvědčivým výkonem

V repríze loňského semifinále hostil Spartak krumlovský Slavoj a byl to pro nás důležitý zápas, abychom našeho protivníka v tabulce bodově dotáhli.

Spartak z mlhy body nevylovil, derby vyhrála Lokomotiva

Čtvrté kolo krajské ligy mužů poslalo losem naše muže k soutoku Lužnice a Nežárky. Prefa aréna ožila tradičním derby rivalů Lokomotivy a Spartaku. Venkovní vlhkost nepřispěla hokeji, hrálo se v mlhavé kulise, ale pro oba týmy byly podmínky stejné.

Zobrazeno 1–15 z celkem 172

Aktuální články

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího...

Junioři ukončili sezónu výhrou

Juniorka dnes ukončila dlouhou sezónu, ve skupině o umístění dokázali naši kluci vybojovat 1. místo, za což si zaslouží gratulaci....