Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žakyho hattrick přinesl pouze bod

03.12.2018 | David Čížek

OLH Spartak Soběslav – HC Vajgar Jindřichův Hradec

4:5 PP (2:2, 1:1, 1:1 – 0:1)

Branky a asistence: 14. Žákovský, 19. Vild (O. Pánek, Hraňo), 24. Žákovský TS, 57. Žákovský (Hák) – 7. Ondřej (Gurka), 8. Lazorišák (Janeček), 36. Lazorišák (J. Mazanec), 58. Popelka (Košťál, Lazorišák), 63. Ondřej (T. Tržil, Pucher st.)

Rozhodčí: F. Svoboda – Němec, J. Macháček.
Vyloučení: 6:7, navíc Mat. Jindra (JH) 10 min, využití: 2:1, v oslabení 0:0
Diváků: 170

Sestavy týmů:
OLH Spartak Soběslav: Křiklán – Vild, Matoušek, L. Karpíšek, Chalupský, M. Karpíšek, Čížek, Kubeš – Hák, Žákovský, Hraňo, Kučera, Slabý, Píha, Zajíc, O. Pánek, Máca, Kaisler
HC Vajgar J. Hradec: Jágr – Popelka, Ištvánik, Jon, T. Tržil – Ondřej, Pucher st., Gurka, Košťál, Lazorišák, J. Mazanec, Janeček, Mat. Jindra, Pucher ml.

Komentář: Úvod utkání patřil hostům, kteří šli rychle do dvoubrankového vedení. Spartak ale do konce třetiny srovnal skóre po trefách Honzy Žákovského a Martina Vilda a začínalo se od nuly. Druhá třetina pak přinesla Vajgaru dlouhou přesilovku 5 na 3, kterou Spartak výborně ubránil a dokonce si v ní Miroslav Zajíc vynutil faul, který znamenal trestné střílení pro Spartak. To zužitkoval zkušeně Honza Žákovský a poslal nás do vedení 3:2. Spartak byl od té doby lepším týmem a je škoda, že do konce druhého dějství nepřidal další uklidňující branku. Co se nepovedlo nám, dokázali hosté, kteří ve 36. minutě vyrovnali na 3:3. Přetahovaná pokračovala i v závěrečném dějství, kdy se dlouho hrálo bez branek. Blíže k zisku 3 bodů jsme měli chvíli my, v 57. minutě zkompletoval kapitán svůj hattrick, bohužel o minutu později vyrovnal hradecký Popelka a to znamenalo prodloužení. Spartak svoje šance nevyužil, exligový matador Ondřej v dresu Vajgaru svojí šancí nepohrdl a bod navíc si odvážejí hosté.