Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kapitán táhl tým za výhrou na Vysočině

16.12.2018 | David Čížek

SK Telč – OLH Spartak Soběslav
4:6 (3:2, 0:1, 1:3)

Branky a asistence: 8. Nohava (Lupač), 12. J. Šťastný, 16. Lander (Nohava), 45. J. Šťastný (Bína) – 7. Žákovský (Hraňo, Sládek), 17. Hraňo (Žákovský, Sládek), 31. Žákovský (Hraňo, Vild), 47. Kubeš (Hák, Žákovský), 56. Žákovský (Chalupský), 60. Hák (Žákovský, Hraňo)

Rozhodčí: D. Urban – Maxa, Kubíček.
Vyloučení: 8:7, navíc Lupač (TEL) 5 minut + do konce, T. Havlík (TEL) 10 minut + do konce, Vild (SOB) 10 minut, Zajíc (SOB) 5 minut + do konce, využití: 1:3, v oslabení 0:0
Sestavy týmů:
SK Telč: A. Havlík – P. Prokop, D. Šebesta, J. Šťastný, Tušer, T. Havlík (55. Kotrba), Lupač (30. Taras) – Lander, Kret, Nohava, Smejkal, Jak. Prášek, Bína, Křížek, Hejl, Šalanda
OLH Spartak Soběslav: J. Dvořák – Vild, Sládek, Máca, Chalupský, L. Karpíšek, Kubeš – Hák, Žákovský, Hraňo, Kučera, Píha, Zajíc, O. Pánek, Škoda, Kaisler

Komentář trenéra Davida Pánka: Zápas jsme začali aktivně a šli do vedení, nicméně jako v posledních několika utkáních jsme nabídli soupeři lacino vedení. Obrovské problémy nám dělala organizace obranné hry v našem pásmu na zmenšeném kluzišti. Naštěstí jsme dokázali využít naše přesilovky hlavně díky Žakymu, který opět prokázal svoji třídu.