Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartak dobyl "Hrochland" a připsal si čtvrtou výhru v řadě

11.02.2019 | David Čížek

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – OLH Spartak Soběslav
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

Branky a asistence: 13. Miler (Robin Rákosník) – 31. Žákovský (Kubeš), 38. Žákovský TS, 42. Máca st. (Kučera), 60. Žákovský (Hák)

Rozhodčí: Kraval – Bušta, Soukup
Vyloučení: 9:6, navíc Oulík, Hejda (HLU), Kubeš (SOB) všichni 10´OT
Využití: 1:1, v oslabení 0:0.

Sestavy:
TJ Hluboká n.V. Knights: Dašek – Dušek, Robin Rákosník, Žlůva, Heřmánek, Formánek, Hejda, Kříž, Roman Rákosník ml. – Oulík, Miler, Bahula, Matys, K. Vácha nejml., Šimek, Kantor, Holub, Maurenz, Matěj Dvořák, Fiala
OLH Spartak Soběslav: Dvořák – Máca st., Sládek, Chalupský, M. Karpíšek, Kubeš – Přibyl, Žákovský, Hák, Škoda, Píha, Pauš, Zajíc, Máca ml., Kučera, Slabý

Komentář: V první třetině jsme byli až do přesilovky domácího týmu lepším týmem, po inkasovaném gólu pak měli více ze hry domácí, ale šance, které jsme si vypracovali, po brance volaly. Daše byl překonán z hole Dominika Pauše, ale sudí puk za brankovou čarou neviděli a tak skončila 1. třetina výsledkem 1:0 pro Rytíře. Od 2. dějství jsme pak začali stále více ovládat herní dění my, šancí jsme měli dost, ale ujala se až přesilovková teč Honzy Žákovského, který srovnal na 1:1. O další branku se zasloužil tentýž hráč, když proměnil trestné střílení nařízené po faulu na Honzu Škodu. Do šaten jme šli s hubeným náskokem 1:2 a třetí třetina slibovala tuhou bitvu o bodový zisk. Domácím ale vzala vítr z plachet naše 3. branka, Martin Kučera nahodil puk do předbrankového prostoru, ten se odrazil od projíždějícího Míry Mácy a skončil v kleci překvapeného Daška. Spartak si svoje vedení hlídal a vytvořil si další šance na navýšení skóre, Dašek ale odolával. Stejně kvalitně se činil celé utkání ve vynikající fazóně chytající Jirka Dvořák, který dovolil domácím pouze jedinou gólovou radost z první třetiny. V závěru se pak Rytíři pokusili o power play, jejich plány ale zhatil "palič šancí" Martin Hák, který, vědom si své včerejší střelecké formy, přenechal zakončení našemu kapitánovi a ten zkompletoval svůj hattrick. Týmu lze vyseknout pochvalu za další bodový zisk, který se v podzámčí nerodil lehce, ale každý z jeho členů k němu dnes přispěl svým podstatným dílem.

Aktuální články
Povedené vystoupení třeťáků v Liberci

Tečku za dlouhou sezónou udělal tým 3. tříd o víkendu v Liberci v rámci dvoudenního turnaje SEPPA CUP 2019.

Volby do výkonného výboru oddílu ledního hokeje

Oddíl ledního hokeje Spartak Soběslav srdečně zve všechny svoje členy na členskou schůzi, která se uskuteční dne 12. dubna 2019 od 18,00...

Zlatá tečka čtvrťáků na domácím Pizzeria Rosa cupu

Poslední březnovou neděli přivítali naši čtvrťáci na svém ledě týmy SLH Střelci Jindřichův Hradec, HC Strakonice a HC Vimperk v rámci...