Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartak veze výhru z Milevska

29.09.2019 | David Čížek

HC Milevsko 2010 – OLH Spartak Soběslav
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly a nahrávky: 18. Suchan (Hamerle), 39. Pouch (Tampier) – 7. Hraňo (Škoda, Žákovský), 28. Slabý (Himpan, O. Pánek), 33. Hraňo (Píha, V. Pánek), 47. Tržil (Škoda, Hraňo), 60. Škoda

Rozhodčí: D. Urban – P. Němec, J. Beránek.
Vyloučení: 5:4, navíc Marek Čunát (Milevsko) 10 minut, využití: 0:2, v oslabení: 1:0
Střely na branku: 32:32.
Diváků: 245

Sestavy týmů:
HC Milevsko 2010: Marek Čunát – Hastrman, Jíška, Bouška, J. Havran, A. Hájek, Tampier – Radosta, Suchan, Hamerle, Šimák, J. Müller, Fořt, Mich. Jelínek, Pouch, Sláma, Petřík, Pechlát, T. Bílek
OLH Spartak Soběslav: Křiklán – Kanov, Sládek, Tržil, Hubáček, V. Pánek – Škoda, Žákovský, Hraňo, Kučera, Píha, Zajíc, O. Pánek, Novák, Himpan, Kaisler, Slabý

Komentář: První třetina pohledný hokej nepřinesla, Spartak ze čtyř přesilovek využil jedinou, domácí pak srovnali z ojedinělé akce v samotném závěru prvního dějství. Od 2. části jsme začali mít nad týmem Milevska navrch, což se projevilo i ve skóre. Oživení do našeho útoku přinesli junioři, kteří zařídili druhou branku utkání, úspěšným střelcem byl Vojtěch Slabý. Ve 33. minutě pak přidal svoji druhou branku v zápase Martin Hraňo, ze strany domácí snížil ve 39. minutě Puch a do šaten jsme šli s jednobrankovým náskokem. Třetí třetina ale rozhodně jednoduchá nebyla. Milevsko nechtělo prohrát i druhé utkání nového ročníku Krajské ligy, ale Spartak domácímu týmu mnoho prostoru nenechával a když už se domácí dostali do zakončení, zasahoval Martin Křiklán. Klid na naše hokejky přinesla branka Tomáše Tržila, jehož střela švihem od modré skončila za zády gólmana Čunáta. V závěru třetiny jsme pak uhájili oslabení 5:3, definitivní tečku dal výsledku Honza Škoda, jehož vyhození se dokutálelo do opuštěné klece Milevska.

Aktuální články
Sobíci propadli ve Veselí

Utkání 4. tříd se našim hráčům u veselského soutoku vůbec nepovedlo.

Juniorka sestřelila Tábor

V pěkném svižném utkání porazila naše juniorka jednoznačně Tábor. Hatrikem se blýskli Erik Himpan a Filip Houdek. Táborský Kohouti tak...

Střelecké manévry mladších žáků v Rokycanech

Utkání v Rokycanech bylo jasně v režii Spartaku a s chutí jsme si zastříleli. Vysokou porážku sledoval i olympijský vítěz a...