Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5. Žákovský (Hraňo, Slabý), 12. Přibyl (Kaisler, O. Pánek), 16. Žákovský, 35. Matoušek (Novák), 43. Přibyl (Hubáček, O. Pánek), 48. Hraňo (Tržil), 48. Kaisler (Kubeš, Přibyl), 54. Hraňo (Žákovský, Slabý), 55. Kubeš (Kaisler) – 24. Ondřej

Vyloučení: 5:7, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Sestavy:
OLH Spartak Soběslav: Baloun – Matoušek, Tržil, Kubeš, Hubáček, V. Pánek, Čížek – Slabý, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Přibyl, Kaisler, Novák, Škoda, Píha
HC Vajgar J. Hradec: Kubeš (54. Lekeš) – Popelka, Ištvánik, Šebesta, Janeček, Budín, Dúška – Košťál, Pucher, Ondřej, Tržil, Lander, Heřmánek, Kalvas, Havelka, Gurka

Komentář trenéra Davida Pánka: Utkání jsme začali aktivně a zaslouženě vyhráli první třetinu. Z role jsme vypadli na prvních 10 minut třetiny druhé, kdy nás několika důležitými zákroky podržel Kuba Baloun při přesilovce Vajgaru. Ve druhé polovině zápasu už jsme jasně kontrolovali hru. Důležitý herní impuls byla účast Adama Přibyla, oživení přinesli i junioři.

Aktuální články
Čtyřbodový víkend mladších žáků

Dvě vysoké výhry přineslo mladším žákům víkendové dvojkolo Strakonice a Krumlov.

Úspěšný lov Medvědů, tři body putují k Lužnici

HC Slavoj Český Krumlov – OLH Spartak Soběslav 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)Góly a nahrávky: 42. Michalec (Hakl, Břečka), 53. J. Krcho...