Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U Otavy Spartak ve vyrovnané bitvě na body nedosáhl

19.01.2020 | David Čížek

TJ Sokol Radomyšl – OLH Spartak Soběslav 
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Góly a nahrávky: 10. Brož (R. Volf ml., Šimoník), 33. Vk (Jungbauer, Slavík), 53. R. Volf ml. (Šimoník), 56. Vlk (Burkoň, Jungbauer) – 7. O. Pánek (Škoda), 30. O. Pánek (Škoda, Novák)

Rozhodčí: M. Matoušek – Diviš, Tuháček.
Vyloučení: 5:5, využití: 1:1, v oslabení: 0:0.

Sestavy:
TJ Sokol Radomyšl: Žilinčík – P. Procházka, Jan Hřebíček, Burkoň, M. Hřebíček, Pěnička – Slavík, Vlk, Jungbauer, J. Řehoř, Krůček, Stauber, Brož, Šimoník, R. Volf ml. 
OLH Spartak Soběslav: Dvořák – Kanov, Tržil, V. Pánek, Čížek, Pauš, Karpíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Novák, Škoda, Himpan, Píha, Zajíc

Komentář: Vyrovnanou partii poznamenaly chyby. Na jedné straně to byl rozhodčí Matoušek, který naprosto nepochopitelně a to i k údivu domácích hráčů neuznal branku Spartaku na 0:2 z hole Tomáše Tržila. Třetí branku jsme pak inkasovali po jasném faulu na Honzu Škodu, který nechal hlavní sudí bez povšimnutí. Na straně druhé jsme si to vlastními chybami a disciplínou na konci utkání zkomplikovali sami. Bod by nám z tohoto utkání slušel, bohužel jsme odjeli z Písku s prázdnou. Za týden nás čeká tradiční DERBY, kde budeme potřebovat vaši podporu, přijďte tedy podpořit náš tým, začátek v neděli klasicky v 17 h.

 
Aktuální články
Lední hokej zasáhla smutná zpráva

Smutná zpráva zastihla soběslavské hokejisty. Ve věku 78 let zemřel Josef Pánek, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář našeho oddílu.

 
Aktuální informace z klubu

Na základě aktuálních opatření vyhlášených usnesením vlády ČR ze dne 26. února 2021 č. 216 se TJ Spartak Soběslav rozhodla ukončit...

 
Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže

Výkonný výbor Českého hokeje se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou...

 
PF 2021
 
Kalendář Spartaku na rok 2021
 
Návrat na led se přibližuje
 
Smutná zpráva
 
Funkce hlasatele potvrzena do konce sezóny
 
Juniorka odstartovala sezónu
 
Sobíci přivítali před pauzou Kohouty
 
Utkání
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS