Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POJĎ HRÁT HOKEJ

22.01.2020 | Vladimír Máca

Ve středu 22. 1. 2020 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi akce Týden hokeje.

Ve středu 22. 1. 2020 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi akce Týden hokeje. Tato akce byla dlouho dopředu propagována v místních i okolních školkách, plákáty na vývěsních plochách a i městským rozhlasem.

Na přípravě akce se podílelo široké vedení vedení klubu a zapojena byla většina klubových trenérů. Do doprovodného programu se podařilo zapojit také chlapce z dorosteneckých a juniorských kategorií. Celkem se na akci podílelo více než 12 osob.

Program byl zahájen v 17.00 registrací dětí. Celkem bylo zaregistrováno 24 dětí, aktivně se účastnících tohoto projektu. Zaregistrovaným dětem byly předány všechny věcné dárky a dále pro ně byl připraven doprovodný program. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou i brankářskou výstroj, zhlédnout klubové náborové video, aktivně navštívit hokejovou střelnici a své dovednosti jim předvedli chlapci z žákovských kategorií. Děti velice zaujala také rolba k úpravě ledové plochy. Ve volné chvilce si mohly všichni spolu s rodiči vyzdobit reprezentační dres.

Posléze se zaregistrované děti oblékly a obuly a ve společné místnosti jim a jejich rodičům byly sděleny informace potřebné pro vstup na ledovou plochu. Po krátké zahřívací rozcvičce na ně čekal zábavný program na ledové ploše. Pro některé děti to byly vůbec první krůčky na ledě.

Celou akci ukončilo závěrečné skupinové foto. Týden hokeje v Soběslavi měl dobrý ohlas nejen u dětí, ale i u rodičů. 
Aktuální články
Lední hokej zasáhla smutná zpráva

Smutná zpráva zastihla soběslavské hokejisty. Ve věku 78 let zemřel Josef Pánek, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář našeho oddílu.

 
Aktuální informace z klubu

Na základě aktuálních opatření vyhlášených usnesením vlády ČR ze dne 26. února 2021 č. 216 se TJ Spartak Soběslav rozhodla ukončit...

 
Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže

Výkonný výbor Českého hokeje se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou...

 
PF 2021
 
Kalendář Spartaku na rok 2021
 
Návrat na led se přibližuje
 
Smutná zpráva
 
Funkce hlasatele potvrzena do konce sezóny
 
Juniorka odstartovala sezónu
 
Sobíci přivítali před pauzou Kohouty
 
Utkání
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS