Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Branky a nahrávky: 53. Dvořák (Hurda), 64. Jelínek (Dvořák) – 38. Píha (Škoda)

Rozhodčí: Martin Matoušek, Filip Svoboda — Antonín Knor, Martina Zedníková

Vyloučení: 7:4; využití:0:0; v oslabení: 0:0
Sestavy týmů:
TJ Jiskra Humpolec: Zour – Dolejš, Zadina, Krtek, Hurda, Zd. Jelínek, Šerák – Kulík (30. Š. Prokop), Hynek, Hendrych, Mart. Jelínek, Daňhel, T. Dvořák, Bambula, Brychta, Hubata
OLH Spartak Soběslav: Dvořák – Tržil, Kanov, Sládek, Kubeš, Čížek, V. Pánek, Hubáček – Hák, Žákovský, Hraňo, Přibyl, Píha, Zajíc, O. Pánek, Novák, Škoda

Komentář: Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, ale z převahy jsme vytěžili pouze jediný gól. Trápily nás i špatně sehrané přesilové hry, kdy jsme při přesilovce 5 na 3 vyprodukovali pouze 2 střely, s nimiž gólman Zour moc práce neměl. Třtí třetinu domácí zvýšili obrátky a našim hráčům to začalo dělat problémy. Jednobrankové vedení držel gólman Dvořák až do 53. minuty, kdy se po naší ztrátě puku ve středním pásmu dostali domácí do přečíslení, které využili. Závěrečná pasáž třetí třetiny pak přinesla ještě další vyloučení v dresu domácích a my si přesilovku 4 na 3 přenesli až do prodloužení, gól z ní nebyla, ale hned po jejím vypršení vybojoval Adam Přibyl puk za brankou Zoura a orazítkoval mu břevno. Podle pravidla nedáš dostaneš padl gól na druhé straně, kdy se v naší rozehrávce narodila katastrofální chyba a domácím se nadvakrát podařilo překonat Jirku Dvořáka, čímž získali tím 1. mečbol ve čtvrtfinálové sérii.

Aktuální články
ZRUŠENÍ VŠECH UTKÁNÍ!!!

Na základě rozhodnutí VV ČSLH jsou všechna utkání v ledním hokeji řízená ČSLH k dnešnímu dni 12.3. 2020 ZRUŠENA!!!Jedná se...

Tábor byl souboji čtvrtých tříd lepším týmem

Předposlední mistrovské klání letošní sezóny mají za sebou hráči 4. tříd, kteří přivítali na domácím ledě táborské Kohouty.

Finále!!! Spartak nedal Radomyšli šanci

OLH Spartak Soběslav - TJ Sokol Radomyšl8 : 3 (2:0, 4:1, 2:2)Branky a nahrávky: 10. Hraňo (Dančišin), 20. Dančišin (Hraňo), 23. Žákovský,...