Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři

Vydařené přípravy dorostu a juniorky

23.08.2020 | Vladimír Máca

Tento víkend byl ve znamení přípravných utkání našeho dorostu a juniorky s mužstvem Pelhřimova. Dorost změřil síly dokonce v dvojutkani.

Celý článek

Mělník neměl nárok, 3 body jedou k Lužnici

08.03.2020 | David Čížek

HC Junior Mělník - OLH Spartak Soběslav

2 : 8 (1:2, 1:5, 0:1)

Branky a nahrávky: 20. Šimáček (Koudelka), 33. Šimáček (Koudelka) – 17. Pauš (Pánek, Himpan), 18. Houdek (Pauš), 25. Houdek (Čížek, Himpan), 35. Korytar (Čížek, Himpan), 37. Houdek (Bláha, Novák), 38. Korytar (Himpan, Čížek), 40. Korytar (Čížek), 42. Novák
Celý článek

Kruté skóre po dobrých dvou třetinách juniorů

03.02.2020 | David Pánek

Na Kladně jsme byli dvě třetiny lepším týmem, což jsme potvrzovali i vedením 4:3 po dvou třetinách. Několik chyb a docházející síly otočili výsledek pro PZ. Bohužel kvalitní tempo úvodních dvou třetin nebylo možné na dvě formace udržet. Celý článek

Junioři nezvládli těžké víkendové dvojkolo

29.01.2020 | David Pánek

V utkání s Kladnem byl soupeř jednoznačně lepší zápas s Hvězdou byl hodně vyrovnaný a rozhodly naše chyby a nepřesnosti sudího. Poslední dvě branky jsme inkasovali ve hře bez gólmana.
Celý článek

Spartak podusil Kohouty

13.01.2020 | David Pánek

"Máme doma kohouta...."  neslo se táborským zimním stadionem oslavné choreo našich juniorů, kteří v pěkném dramatickém utkání zaslouženě přestříleli HC Tábor.
Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Na úvod tříbodová výhra s houževnatými Střelci

OLH Spartak Soběslav – SLH Střelci Jindřichův Hradec 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)Góly a nahrávky: 9. Žákovský (Kanov), 12. Kubeš (O....

V poslední přípravě muži přestříleli Krumlov

Rychlý útočný hokej a hodně branek bylo k vidění v posledním přípravném utkání našich mužů proti krumlovským Medvědům.

Pět otázek pro krále hattricků #91

Martin Hraňo začne další sezónu u Lužnice s vizitkou obávaného střelce, kterému dokáže odolat málokterý gólman soupeře.