Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři

Juniorka sestřelila Tábor

06.12.2019 | David Pánek

V pěkném svižném utkání porazila naše juniorka jednoznačně Tábor. Hatrikem se blýskli Erik Himpan a Filip Houdek. Celý článek

Junioři otočili zápas v Benátkách

26.11.2019 | David Pánek

Dramatickou koncovku a šťastný konec pro Spartak přinesl zápas soběslavských juniorů v Benátkách nad Jizerou. Přestože už jsme prohrávali 3:0, dokázali jsme zápas v power play dovést do samostatných nájezdů a tam uspěli.
Celý článek

Junioři o víkendu dvakrát padli

20.11.2019 | David Pánek

Dva silné soupeře postavilo do cesty víkendové kolo našim juniorům Hvězda Praha a PZ Kladno. Celý článek

Na úvod nadstavby junioři přestříleli Bílé Tygry

31.10.2019 | David Pánek

Liberecká rezerva, působící v Lomnici nad Popelkou, držela první dvě třetiny  krok. Ve třetí třetině kluci zabrali a nasázeli soupeři devítku.

Celý článek

Zajímavý los pro naši juniorku, losoval se i dorost

23.10.2019 | David Čížek

Nadstavbová část ligy juniorů přinesla zajímavé soupeře pro náš tým. Stejně tak zná svoje soupeře i dorost.
Celý článek

Archiv článků

Aktuální články

Střelecké manévry mladších žáků v Rokycanech

Utkání v Rokycanech bylo jasně v režii Spartaku a s chutí jsme si zastříleli. Vysokou porážku sledoval i olympijský vítěz a...

Spartak potrápil favorita

HC Lední Medvědi Pelhřimov – OLH Spartak Soběslav 5:4 (3:1, 2:1, 0:2)Góly a nahrávky: 5. Votápek (Vylíčil), 11. Marek Hadrava...