Aktuality

Vstupné na generálku s Ledčí

Platí již sezónní vstupenky, klubové, VIP, FANS a PRESS karty.

Sezónní vstupenka: 500,- Kč

Mládež do 14 let: 20,- Kč
Ostatní: 50,- Kč

Sezónní vstupenky budou k dispozici na pokladnách. Platí i pro zápasy play off.

Personalizované dresy

Nabídka pro fanoušky

V případě zájmu je možnost objednat si dresy z nové kolekce, ve které hrají muži s vlastním číslem a jmenovkou. Cena dresu je 1.300,- Kč, výroby probíhá vždy á 5 ks. Objednávky možno domluvit na ZS s D. Čížkem nebo Vl. Mácou nebo poslat mailem s variantou modrá/bílá - velikost - číslo - jmenovka.

Přátelská utkání

Předběžný program přípravy mužů

27.8. - Spartak vs. Veselí (17 h)
2.9. - Popovice vs. Spartak (18 h)
9.9. - Memoriál Pavla Háka
17.9.  - Spartak vs. Ledeč (17 h)

Vstupné sezóna 2023-2024

Sezónní vstupenka: 500,- Kč
Mládež do 14-ti let: 30,- Kč
Ostatní: 60,- Kč

Sezónní vstupenky budou k dispozici v rámci turnaje SŽ 2.-3.9. a při memoriálu Pavla Háka v klubovně pod časomírou, dále pak na pokladnách při domácích utkáních. Platí i pro zápasy play off. 

Rozpis utkání zde.

Samson mistrem Jihočeského kraje

Hokejisté HC Samson obhájili titul krajského mistra, když svého protivníka přehráli ve finále ve 3 utkáních. Tým Milevska bere stříbrné medaile, náš SPARTAK pak získal bronzový stupínek.

Samson míří za obhajobou

Ve finále krajské ligy vede Samson nad Milevskem 2:0 na zápasy, když včera zcela ovládl utkání v Milevsku 1:6.

Finále krajské ligy v Budvar aréně

Finálová série krajské ligy se bude hrát v Budvar aréně, kde se týmy Samsonu a Milevska představí 10.3., 14.3. a pokud bude potřeba 19.3., v Milevsku se pak bude hrát 12.3. a pokud bude potřeba 17.3..

Rozhodnutí DK

Jakub Šimák obdržel dodatečně trest za zákrok v 1. semifinálovém utkání ve smyslu zastavení činnosti od 25.2. do 10.3. včetně.

Disciplinárka trestala

Roman Štěrba ze Slavoje Český Krumlov vyfasoval za TH z 1. zápasu čtvrtfinále v Soběslavi 5-ti týdenní distanc, který si díky konci sezóny Medvědů přenese do sezóny 2023-2024. 

Univerzitní liga

Play off odstartovala i univerzitní liga, kde má Spartak svoje zástupce, dres budějovických Black Dogs oblékají obránci Jiří Kubeš a Filip Hubáček, v barvách Univerzity Karlovy pak hraje Vojtěch Slabý.

Skupina západ 2. ligy zná vítěze ZČ

Základní část druhé ligy spěje ke konci, na západě se bojuje o pozice pro play off, ale vítěz je již znám. 2 kola před koncem se jím stali letňanští Letci, jejichž barvy v letošní sezóně obléká soběslavský odchovanec Adam Čížek.

Semifinále KL

Semifinálové dvojice jsou známé, k postupujícímu Samsonu a Milevsku se k radosti modrobílých fans přidal Spartak a náš soused od Lužnice Lokomotiva.

Začínáme tento pátek na 3 vítězná utkání a dvojice tvoří:

Samson vs. Lokomotiva
Milevsko vs. Spartak

Play off

Krajská liga zná jízdní řád play off, informace naleznete ZDE.

Adéla Pánková má další zlato

Česká reprezentace U-16 si došla pro další zlato z turnaje ve slovenském Púchově. V turnaji změřily holky síly s Maďarkami a Polkami, se slovenským výběrem U-18 utkání z důvodu nemoci hráček Slovenska nesehrály. Info zde.

Svazový audit ukončen

Alois Hadamczik přednesl zprávu o auditu svazového hospodaření, jak jej provedla renomovaná společnost KPMG.
Zobrazeno 1–15 z celkem 39

Aktuální články

Úvod sezóny vyzněl lépe pro Rytíře

Dlouho očekávaný start do sezóny proti hlubockým Rytířům, kteří dorazili i exsamsonisty Martinem Hanzalem a Davidem Nedorostem přinesl...

Veteráni se sešli u Rumcajse

Znovu po pěti letech se sešly dvě nejstarší generace soběslavských hokejových veteránů ve známé skalické hospodě u Rumcajse. 

Pohár z memoriálu Pavla Háka zůstal Spartaku

Dva týmy z Jihočeského kraje a dva z Vysočiny si to rozdaly o pohár v rámci 29. ročníku memoriálu Pavla Háka. Trofej zůstala tentokrát v...