Aktuality

Krajský titul získali Rytíři

Po nadvládě Samsonu převzali žezlo Rytíři z Hluboké nad Vltavou. Ve finále přehráli suveréna základní části HC Milevsko 1934 3 : 1 na zápasy. Gratulujeme vítězům.

Adéla Pánková přidá další reprezentační starty

Nominace na prosincový turnaj čtyř zemí v Chomutově neminula soběslavskou hráčku Adélu Pánkovou. V rámci turnaje se česká reprezentace U18 utká se Slovenkami, Finkami a Švédkami.

Foto z utkání

Všechny fotky najde přehledně na našem účtu na RAJČETI.

Adéla Pánková v nominaci U-18

Adéla Pánková si svými výkony řekla o nominaci do reprezentace ČR 18 žen na Turnaj čtyř zemí, který se uskuteční ve dnech 6. – 11. listopadu ve finském Vierumäki.

Vstupné na generálku s Ledčí

Platí již sezónní vstupenky, klubové, VIP, FANS a PRESS karty.

Sezónní vstupenka: 500,- Kč

Mládež do 14 let: 20,- Kč
Ostatní: 50,- Kč

Sezónní vstupenky budou k dispozici na pokladnách. Platí i pro zápasy play off.

Personalizované dresy

Nabídka pro fanoušky

V případě zájmu je možnost objednat si dresy z nové kolekce, ve které hrají muži s vlastním číslem a jmenovkou. Cena dresu je 1.300,- Kč, výroby probíhá vždy á 5 ks. Objednávky možno domluvit na ZS s D. Čížkem nebo Vl. Mácou nebo poslat mailem s variantou modrá/bílá - velikost - číslo - jmenovka.

Přátelská utkání

Předběžný program přípravy mužů

27.8. - Spartak vs. Veselí (17 h)
2.9. - Popovice vs. Spartak (18 h)
9.9. - Memoriál Pavla Háka
17.9.  - Spartak vs. Ledeč (17 h)

Vstupné sezóna 2023-2024

Sezónní vstupenka: 500,- Kč
Mládež do 14-ti let: 30,- Kč
Ostatní: 60,- Kč

Sezónní vstupenky budou k dispozici v rámci turnaje SŽ 2.-3.9. a při memoriálu Pavla Háka v klubovně pod časomírou, dále pak na pokladnách při domácích utkáních. Platí i pro zápasy play off. 

Rozpis utkání zde.

Samson mistrem Jihočeského kraje

Hokejisté HC Samson obhájili titul krajského mistra, když svého protivníka přehráli ve finále ve 3 utkáních. Tým Milevska bere stříbrné medaile, náš SPARTAK pak získal bronzový stupínek.

Samson míří za obhajobou

Ve finále krajské ligy vede Samson nad Milevskem 2:0 na zápasy, když včera zcela ovládl utkání v Milevsku 1:6.

Finále krajské ligy v Budvar aréně

Finálová série krajské ligy se bude hrát v Budvar aréně, kde se týmy Samsonu a Milevska představí 10.3., 14.3. a pokud bude potřeba 19.3., v Milevsku se pak bude hrát 12.3. a pokud bude potřeba 17.3..

Rozhodnutí DK

Jakub Šimák obdržel dodatečně trest za zákrok v 1. semifinálovém utkání ve smyslu zastavení činnosti od 25.2. do 10.3. včetně.

Disciplinárka trestala

Roman Štěrba ze Slavoje Český Krumlov vyfasoval za TH z 1. zápasu čtvrtfinále v Soběslavi 5-ti týdenní distanc, který si díky konci sezóny Medvědů přenese do sezóny 2023-2024. 

Univerzitní liga

Play off odstartovala i univerzitní liga, kde má Spartak svoje zástupce, dres budějovických Black Dogs oblékají obránci Jiří Kubeš a Filip Hubáček, v barvách Univerzity Karlovy pak hraje Vojtěch Slabý.

Skupina západ 2. ligy zná vítěze ZČ

Základní část druhé ligy spěje ke konci, na západě se bojuje o pozice pro play off, ale vítěz je již znám. 2 kola před koncem se jím stali letňanští Letci, jejichž barvy v letošní sezóně obléká soběslavský odchovanec Adam Čížek.
Zobrazeno 1–15 z celkem 43

Aktuální články

30. ročník Memoriálu okoření netradiční soupeři

Memoriál Pavla Háka napíše poslední srpnový den již 30. kapitolu a pro naše muže to bude znamenat netradiční soupeře, kteří přijali...

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC...

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...