Archiv

30. ročník Memoriálu okoření netradiční soupeři

Memoriál Pavla Háka napíše poslední srpnový den již 30. kapitolu a pro naše muže to bude znamenat netradiční soupeře, kteří přijali pozvání na tento tradiční předsezónní turnaj.

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC Tábor. Níže v textu naleznete trenérské obsazení jednotlivých kategorií.

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde nemohl chybět. Nejlepším hokejistou za rok 2023 byl vyhlášen Honza Kanov, gratulujeme!

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího žactva ale můžeme hodnotit velice pozitivně, protože postup do horní nadstavby přisoudil našim klukům zajímavé soupeře v podobě plzeňské Škodovky, Vlků, Meteoru Třemošná, Klatov, Motoru, Kohoutů a Lokotky, což byla vítaná konfrontace a dobré zkušenosti pro celý tým. Děkujeme tímto hráčům, trenérům i rodičům za sezónu a věříme, že se uvidíme na startu letní přípravy opět na našich sportovištích. 

Junioři ukončili sezónu výhrou

Juniorka dnes ukončila dlouhou sezónu, ve skupině o umístění dokázali naši kluci vybojovat 1. místo, za což si zaslouží gratulaci. Poděkování rovně patří trenérské dvojici Pavel Slabý a Jiří Macháček, která náš tým provedla celou sezónou.

Dorostenci si užili dlouhou sezónu

Regionální liga dorostu je u konce, dorostenci sehráli velkou porci utkání, postoupili do nadstavby o ligu dorostu, kde potkali hodně kvalitní soupeře a nabyté zkušenosti jim jistě pomůžou v hokejovém rozvoji. 

Hladký průlet Milevska do finále, Spartak končí na 4. příčce

Sezóna skončila, ve 3. utkání si sice Spartak dokázal připravit v úvodu utkání několik příležitostí, ale úvodní branku dali domácí a krůček po krůčku šli za svým cílem. Spartak k tomu přidali opět spoustu zbytečných vyloučení, což produktivní domácí trestali. Sezónu tak končíme na 4. místě, ve finále si to rozdají naši přemožitelé s Hlubokou. Děkujeme tímto za podporu všem fanouškům, divákům a sponzorům a věříme, že v další sezóně, ve které slavíme 95 let historie klubu, přineseme více radosti.

Spartak svůj stín nepřekročil, Milevsko má mečbol

Druhé semifinálové utkání se hrálo v režii hostujícího týmu, který byl opět produktivní, využíval přesilovky, zatímco pro nás byly početní výhody zakleté. Ve středu tak jedeme bojovat na milevský led o bytí a nebytí. 

Branky Spartaku přišly pozdě, Milevsko má první bod

První semifinálové klání viděl milevský zimní stadión první březnový den. Milevští hokejisté dokázali odskočit do čtyřbrankového trháku, naši hráči našli recept na překonání domácího gólmana až ve 3. dějství. Každopádně jsme si dokázali, že se s favorizovaným týmem domácích dá hrát a pokud se vyvarujeme zbytečných chyb a faulů, můžeme pomýšlet na lepší výsledek. 

Foto: Pavel Pubal, Jižní Čechy Teď

Semifinále zahájí Spartak první březnový den v Milevsku

Čtvrtfinálové série jsou minulostí, postup si dnešní výhrou nad Vimperkem zajistili Rytíři z Hluboké a pro Spartak to znamená reprízu loňské semifinálové série, ve které nám bude soupeřem vítěz základní části krajské ligy, HC Milevsko 1934. Série se hraje opět na tři vítězné zápasy.

Spartak vydláždil cestu do semifinále týmovým výkonem

Nejmenší možný počet utkání potřebovali naši hokejisté k postupu do semifinále přes favorizované Strakonice. Před začátkem série nebyla hodnota našich akcií bůh ví jaká, ale ukázalo se, že play off je nová soutěž a naši kluci přenesli do hry stanovenou taktiku a zkušenosti, které získali v předchozích vyřazovacích bojích. Upřímně hráčům i trenérům gratulujeme!

Strakonice u Lužnice nepochodily, Spartak má čtvrtfinálový mečbol

Druhé utkání čtvrtfinálové série viděla u Lužnice solidní návštěva. Hokejisté připravili divákům zajímavou podívanou hodnou play off, na ledě i v hledišti se jiskřilo, což k této fázi sezóny patří.

Spartak utišil Dudák arénu, v sérii bere první výhru

Čtvrtfinálová série začala dnes na Křemelce, kde čekaly na spartak favorizované Strakonice. Modrobílí ale sehráli s domácími parádní partii, ve které nám vyšly přesilovky a hráči do puntíku plnili taktiku stanovenou trenéry a po utkání mohli slavit první výhru v sérii, která se hraje na 3 vítězné zápasy. 

Dorostenci ovládli jihočeskou skupinu a míří do nadstavby

Základní část regionální ligy dorostu je minulostí, dorostenci hrající pod hlavičkou HC Tábor získali ve 24 kolech parádních 54 bodů, v celkovém součtu se středočeskou skupinou berou 2. příčku za týmem Poděbrad. To vše znamená další set kvalitních utkání, ve kterých zabojují o možnost postoupit do ligy dorostu. Soupeře nadstavbové skupiny se dozvíme v příštím týdnu.

Junioři mají za sebou základní část

Naši junioři zakončili základní část, kdy ve 26 kolech získali 33 bodů. Ve dvanáctičlenné skupině jsme obsadili solidní 8. místo a nyní budeme čekat na soupeře v nadstavbové části o umístění. Výsledkový servis druhé části sezóny najdete níže v článku.

Zobrazeno 1–15 z celkem 602

Aktuální články

30. ročník Memoriálu okoření netradiční soupeři

Memoriál Pavla Háka napíše poslední srpnový den již 30. kapitolu a pro naše muže to bude znamenat netradiční soupeře, kteří přijali...

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC...

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...