Archiv

Spartak přetlačil Strakonice, v sérii bere druhou výhru

Druhé utkání čtvrtfinálové série viděla u Lužnice solidní návštěva. Hokejisté připravili divákům zajímavou podívanou hodnou play off, na ledě i v hledišti se jiskřilo, což k této fázi sezóny patří.

Spartak utišil Dudák arénu, v sérii bere první výhru

Čtvrtfinálová série začala dnes na Křemelce, kde čekaly na spartak favorizované Strakonice. Modrobílí ale sehráli s domácími parádní partii, ve které nám vyšly přesilovky a hráči do puntíku plnili taktiku stanovenou trenéry a po utkání mohli slavit první výhru v sérii, která se hraje na 3 vítězné zápasy. 

Dorostenci ovládli jihočeskou skupinu a míří do nadstavby

Základní část regionální ligy dorostu je minulostí, dorostenci hrající pod hlavičkou HC Tábor získali ve 24 kolech parádních 54 bodů, v celkovém součtu se středočeskou skupinou berou 2. příčku za týmem Poděbrad. To vše znamená další set kvalitních utkání, ve kterých zabojují o možnost postoupit do ligy dorostu. Soupeře nadstavbové skupiny se dozvíme v příštím týdnu.

Junioři mají za sebou základní část

Naši junioři zakončili základní část, kdy ve 26 kolech získali 33 bodů. Ve dvanáctičlenné skupině jsme obsadili solidní 8. místo a nyní budeme čekat na soupeře v nadstavbové části o umístění. Výsledkový servis druhé části sezóny najdete níže v článku.

Jízdní řád čtvrtfinále se Strakonicemi

Poslední kolo krajské ligy mužů rozhodlo o podobě dvojic pro čtvrtfinálové kolo, které se hraje nově na 3. vítězná utkání. Díky kontumaci utkání na Hluboké ve prospěch Střelců a naší prohře ve Vimperku jsme klesli na 6. příčku a fanoušci tak derby v play off neuvidí. Naším soupeřem bude tým Strakonic.

Šumavské hvozdy body nevydaly

Poslední kolo krajské ligy přisoudilo Spartaku houževnatého protivníka, kterým byl tým Vimperka. Spartak vyrážel do Vimperka s vědomím, že musí naplno bodovat, aby uhájil 5. místo, jelikož utkání Rytířů se Střelci bude kontumováno ve prospěch hostujícího celku.

Spartak vychýlil mušku Střelcům a bere důležitou výhru

Utrkání za 6 bodů, tak by se dalo nazvat měření sil mezi Spartakem a jindřichohradeckými Střelci. Nebylo to jednoduché, ale modrobílá družina potvrdila růst formy a spolu výborným Kubou Balounem v brance dokráčela zaslouženě ke tříbodové výhře.

Tříbodová výhra nad Božeticemi znamená jistotu play off

Po třech utkáních bez bodu vyrazil Spartak na milevský led, kde chtěl proti Božeticím ukončit tuto nelichotivou sérii.

Spartak se vrací z KUKI arény s prázdnou

Dohrávka 10. kola v hlubockém podzámčí znamenala pro Spartak těžkou partii s favorizovaným týmem Rytířů. Modrobílá družina se vyrazila do hájemství Rytířů pouze se čtyřmi ryzími obránci a jedenácti útočníky. 

Pozvánka na sportovní ples

Tělovýchovná jednota Spartak Soběslav pořádá tradiční sportovní ples, který bude mít v letošním roce trochu jiný formát. Plesem vás hudebně i hlasem provede DJ Smile, kterého znáte z jihočeského Hitrádia Faktor, vyhlášené sportovce jednotlivých oddílů pak ocení David Lafata.

Týden hokeje v Soběslavi

Ve středu 17.1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi ve spolupráci s Českým hokejem celorepubliková akce Týden hokeje.

Stříbro z MS juniorek míří i do Soběslavi díky Adéle Pánkové

Historického úspěchu dosáhla česká juniorská reprezentace žen na MS ve švýcarském ZUGU. Po čtvrtfinálovém vítězství nad Švédskem poslaly holky do utkání o bronz favorizovanou Kanadu.

Takhle NE! To byla ostuda, pánové

Tohle soběslavský zimák dlouho nepamatuje. Spartak zaostával ve všem, hráči jakoby neměli chuť do hry, o plnění nějakých základních herních povinností vůbec nemůže být řeč. Chyba se kupila na chybu a proto skóre na straně Strakonic utěšeně narůstalo. 

Novoroční utkání patřilo Medvědům

Spartak dorazil do Krumlova s cílem bodovat, toto ale vzalo za své hned v první třetině, kterou jsme neodehráli špatně, ale dostali poměrně laciné góly. Domácí si pak další vývoj pohlídali a zaslouženě dokráčeli k výhře. Doufejme, že se naši hráči probudí z vánočního módu do příští neděle, kdy nás čeká těžký duel se Strakonicemi. 

Juniorky znají nominaci na MS

6. ledna 2024 odstartuje mistrovství světa hokejistek do osmnácti let, které bude hostit švýcarský Zug. Trenér Dušan Andrašovský den před Štědrým dnem oznámil nominaci hráček na vrchol sezony. A v té nechybí soběslavská hokejistka Adéla Pánková, které tímto gratulujeme.

Zobrazeno 1–15 z celkem 591

Aktuální články

Spartak přetlačil Strakonice, v sérii bere druhou výhru

Druhé utkání čtvrtfinálové série viděla u Lužnice solidní návštěva. Hokejisté připravili divákům zajímavou podívanou hodnou play...

Spartak utišil Dudák arénu, v sérii bere první výhru

Čtvrtfinálová série začala dnes na Křemelce, kde čekaly na spartak favorizované Strakonice. Modrobílí ale sehráli s domácími parádní...

Dorostenci ovládli jihočeskou skupinu a míří do nadstavby

Základní část regionální ligy dorostu je minulostí, dorostenci hrající pod hlavičkou HC Tábor získali ve 24 kolech parádních 54 bodů,...