Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Písečtí Králové nad síly Sobíků

09.02.2020 | David Čížek

Po prázdninové pauze zavítali Sobíci k Otavě, kde je čekali písečtí Králové.

Tým A: Hrdina - Pánek, Klee, Čížek, Prágr, Slabý, Hlásek

Tým B: Kazda - Marešová, Pavlečka, Fučí, Podlaha Fr., Přívozník, Mládek, Ručka

Komentář. Prakticky shodné hodnocení měli trenéři pro oba naše týmy, které se utkaly s kvalitním soupeřem. Nechyběla nám bojovnost, nasazení a bojovnost, bohužel na výborný domácí tým to nestačilo. Vynikající výkob podal na hřišti A gólman Jakub Hrdina, šestici v poli začaly postupně docházet síly. Tým B se mohl spolehnout na Jardu Kazdu, ale v okleštěné sestavě, kdy za nás nastoupili i hráči ročníků 2011 a 2012 na silného soupeře nestačil. Na obou hřištích ale zaslouží děti pochvalu, věřme, že si podobné nasazení přenesou i do dalších utkání. 

 
Aktuální články
Tréninková činnost oddílu opět zahájena

Od pondělí 19.4. byla opět zahájena tréninková činnost našeho oddílu - zatím pouze v suché přípravě. Během dubna se všechny naše...

 
Lední hokej zasáhla smutná zpráva

Smutná zpráva zastihla soběslavské hokejisty. Ve věku 78 let zemřel Josef Pánek, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář našeho oddílu.

 
Aktuální informace z klubu

Na základě aktuálních opatření vyhlášených usnesením vlády ČR ze dne 26. února 2021 č. 216 se TJ Spartak Soběslav rozhodla ukončit...

 
Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže
 
PF 2021
 
Kalendář Spartaku na rok 2021
 
Návrat na led se přibližuje
 
Smutná zpráva
 
Funkce hlasatele potvrzena do konce sezóny
 
Juniorka odstartovala sezónu
 
Utkání
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS