Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartak poděkoval bývalým funkcionářům

19.02.2022 | David Čížek

Před úvodním buly poděkovali zástupci Spartaku David Čížek a Pavel Slabý dlouholetým funkcionářům našeho klubu.

Josef Bruner
Pepa oslavil v rámci pandemie svoje kulaté narozeniny. Jeho jméno je se Spartakem spojeno dlouhou dobu, kdy nejprve za Spartak hokej aktivně hrál, následně se věnoval trenérské činnosti, kde si prošel mládežnickými kategoriemi a několik sezón vedl i tým mužů. Následně převzal po Josefu Pourovi funkci předsedy výboru oddílu ledního hokeje, ve které dovedl náš klub až k oslavám 90-ti let. Do dnešního dne se o hokej v Soběslavi aktivně zajímá, a pokud může, rád nám s čímkoliv pomůže. Pepo, přejeme dodatečně pevné zdraví a děkujeme.

Pavel Boháč
Pavel oslavil v rámci pandemie rovněž kulaté životní jubileum. Jeho působení v rámci soběslavského hokeje je spojeno s funkcionářskou činností. Dlouhá léta působil u juniorského týmu jako vedoucí mužstva, se Spartakem si prožil i poslední velký úspěch, kdy jeho syn Pavel vstřelil rozhodující branku ve finálové sérii play off s Vimperkem v sezóně 2003-2004. Současně působil jako organizační pracovník klubu a místopředseda oddílu ledního hokeje. Pokud mu čas dovolí, zajde se podívat na zápasy chlapů a aktivně sleduje soběslavské hokejové dění. Pavle, děkujeme za Tvoji činnost pro Spartak a přejeme pevné zdraví.

 
Aktuální články
Devítky o víkendu bez bodu

Zápas s Motorem byl velice podobný zápasu v Salzburku - soupeř dominoval. Utkání s Pískem je pro nás zklamáním, protože pokud bychom...

 
Lokotka v klání starších žáků dominovala

Poslední utkání první poloviny základní části žákovská ligy starších žáků poslalo modrobílý tým k veselským rivalům.

 
Sarajevo v Pouzar aréně

Repríza loňského finále našim hráčům hodně zhořkla, v Pouzar aréně na zkušené domácí hokejisty nestačili a připsali si první...

 
Spartak na Salzburk nestačil
 
Starší žáci nestačili na táborské rivaly
 
Jubilant Láďa Šandera oceněn v rámci derby
 
V derby 9. tříd důraznější Kohouti
 
Lokotka si odvezla slušnou fůru
 
Starší žáci vezou výhru od Medvědů
 
Deváté třídy zahájily vítězně
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS