Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartak vstoupil vítězně do sezóny krajské ligy

17.09.2022 | David Čížek

Svoje kola naplno roztočila krajská liga seniorů, Spartak v 1. kole vyrážel na led loňského semifinalisty, Sokola Radomyšl. Pod režisérskou taktovkou dvougólového kapitána Honzy Žákovského a 3 bodového Vojty Pánka se zrodila první výhra v sezóně, i když k ideálu to zejména ve 2. třetině mělo daleko.

TJ Sokol Radomyšl - OLH Spartak Soběslav

3:5 (1:4, 2:1, 0:0)

Branky a asistence: 10. Jungbauer (Řehoř, Procházka), 22. Volf, 32. Krůček (Novotný, Volf) – 3. Žákovský (Šimák, Čížek), 4. Pánek O. (Pánek V., Novák), 9. Novák (Škoda, Pánek V.), 17. Škoda (Pánek V., Duben), 37. Žákovský (Kanov)

Sestava Spartaku: Baloun (Ježek) - Kanov, Čížek, Duben, Pánek V., Kubeš, Hubáček, Šimák, Žákovský, Píha, Pánek O., Novák, Škoda, Pauš, Máca, Himpan, Slabý

Komentáře trenéra Davida Pánka: První a druhá třetina byly jako noc a den. První třetinu jsme začali v dobrém tempu, byli jsme v pohybu a dobře zakončovali, což bylo po přípravných utkáních příjemné překvapení. Ve druhé pak přišla nepochopitelná pasivita, která byla nutno říct vynucená výrazně zlepšenou hrou domácích. V závěru druhé třetiny nás uklidnil až gól na 5:3 a ve třetí už soupeř neměl sílu na obrat.

Aktuální články
Devítky o víkendu bez bodu

Zápas s Motorem byl velice podobný zápasu v Salzburku - soupeř dominoval. Utkání s Pískem je pro nás zklamáním, protože pokud bychom...

Lokotka v klání starších žáků dominovala

Poslední utkání první poloviny základní části žákovská ligy starších žáků poslalo modrobílý tým k veselským rivalům.

Sarajevo v Pouzar aréně

Repríza loňského finále našim hráčům hodně zhořkla, v Pouzar aréně na zkušené domácí hokejisty nestačili a připsali si první...