Archiv

Úvod sezóny vyzněl lépe pro Rytíře

Dlouho očekávaný start do sezóny proti hlubockým Rytířům, kteří dorazili i exsamsonisty Martinem Hanzalem a Davidem Nedorostem přinesl zajímavou podívanou. Spartaku se nedařilo v koncovce, šancí jsme měli hodně, bohužel jsme na Daška našli recept pouze čtyřikrát. Výkonem jsme ale rozhodně nepropadli. 

Veteráni se sešli u Rumcajse

Znovu po pěti letech se sešly dvě nejstarší generace soběslavských hokejových veteránů ve známé skalické hospodě u Rumcajse. 

Pohár z memoriálu Pavla Háka zůstal Spartaku

Dva týmy z Jihočeského kraje a dva z Vysočiny si to rozdaly o pohár v rámci 29. ročníku memoriálu Pavla Háka. Trofej zůstala tentokrát v Soběslavi, našim hráčům tímto GRATULUJEME. Prostor v turnaji dostala většina hráčů našeho kádru, pro některé hráče to byly premiéry, což určitě pokladník ocení.

Zdravotní prohlídky

Vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje z.s. č. 150 upravující dokládání zdravotní způsobilosti hráčů v souladu se zákonem č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, a vyhláškou č. 391/2013 Sb., o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu doznala drobných změn, její znění naleznete ZDE.

První přátelské utkání v režii Spartaku

K prvnímu utkání v rámci přípravy na novou sezónu přijela do Soběslavi veselská Lokomotiva. Bylo patrné, že naši hokejisté jsou na ledě již třetí týden, zatímco soupeř začal přípravu na ledě v minulém týdnu, ale i tak jsme rádi, že pozvánku na přátelák neodmítl.

Foto: Roman Růžička
Setkání veteránů soběslavského hokeje

Kamarádi, veteráni, pamětníci soběslavského hokeje,

vzhledem k (ne)účasti na květnovém srazu a návrhu Jardy Berana Vám s předstihem, který nepřijímá omluvy, oznamujeme, že další setkání proběhne již začátkem září.

ALFACUP v dramatickém finále ovládly Louny

Třídenní turnaj starších žáků přivítá soběslavský zimní stadión ve dnes 1.-3.9.. Jací soupeři se nám představí a herním systémem se bude hrát, se dočtete níže v článku. Turnaj tohoto rozsahu by se nedal uskutečnit bez partnerů, kterými jsou společnosti: ALFAHAUS, TYMO, BOHEMIA CHIPS, PIZZERIA ROSA. Děkujeme za podporu!

Tradiční turnaj mužů - memoriál Pavla Háka

Za účast čtyř týmů proběhne 9.9.2023 již 29. ročník turnaje mužů. Program turnaje naleznete níže v článku.

Krajská liga mužů 23/24 - rozpis utkání

Formát no Krajské ligy mužů v nové sezóně dozná částečných změn. Přinášíme již rozpis utkání Spartaku, domácí utkání budeme hrát tradičně v neděli v 17 h. Ze soutěže se odhlásil Samson, tzn. odehrajeme celkem 18 soutěžních kol systémem doma/venku. Týmy na 1.-8. místě postupují do play off.

Další zlato pro holky U-16

České hokejistky do šestnácti let obhájily loňský úspěch a získaly zlaté medaile na Evropském poháru. Ve finále v Budapešti porazily domácí Maďarky 4:1. Zlatou radost si užila naše odchovankyně Adéla Pánková, gratulujeme.

Členská schůze zvolila nový výbor

V pátek 14.4.2023 proběhla členská schůze OLH Spartak Soběslav. Před samotnou volbou odstoupil z rodinných důvodů kandidát do výboru, Jiří Macháček.

Členská schůze OLH Spartak Soběslav

V pátek 14.4. proběhne členská schůze OLH Spartak Soběslav. Podrobnosti níže v článku.

Soběslavští odchovanci slaví postup do extraligy

HC Motor České Budějovice se po roční pauze vrací do extraligy juniorů, kde nahradí tým Olomouce. V celém play off ztratil tým z krajské metropole pouze jediný zápas ve finálové sérii s Přerovem, kterou nakonec vyhrál 3:1. Gratulace kromě celého týmu Motoru míří i ke dvěma našim odchovancům, #18 Filip Petrásek a #19 Matěj Gajdolín. Filip odehrál na pozici centra 38 zápasů, ve kterých získal 61 KB (28+33), Matěj pak na postu obránce odehrál 45 zápasů, získal 20 KB (2+18). Branku Motoru hájil Michal Kalista, který odchytal 46 zápasů v soutěži s průměrem 2,29 branky na zápas. Michal nastoupil v letošní sezóně krajské ligy i za naše Áčko. Gratulujeme kluci. Foto ZDE.

Velikonoční bronz z třinecké Werk arény

Kluci ročníku 2010 se zúčastnili mezinárodního turnaje v Třinci. Za účasti 8 týmů z Česka a Slovenska se hráli zápasy ve dvou skupinách po 4 mužstvech systémem každý s každým. Kluci si po velmi dobrých výkonech odvážejí z Třince bronz, což lze považovat v konkurenci turnaje za velký úspěch. 

Juniorka zakončila sezónu výhrou nad Pelhřimovem

Junioři mají za sebou sezónu, kterou dnes zakončili velice solidním výkonem, kdy přehráli pelhřimovské Medvědy. V tabulce o umístění jim patří bronzová příčka. Kluci i trenéři, děkujeme za sezónu!!!

Zobrazeno 1–15 z celkem 558

Aktuální články

Úvod sezóny vyzněl lépe pro Rytíře

Dlouho očekávaný start do sezóny proti hlubockým Rytířům, kteří dorazili i exsamsonisty Martinem Hanzalem a Davidem Nedorostem přinesl...

Veteráni se sešli u Rumcajse

Znovu po pěti letech se sešly dvě nejstarší generace soběslavských hokejových veteránů ve známé skalické hospodě u Rumcajse. 

Pohár z memoriálu Pavla Háka zůstal Spartaku

Dva týmy z Jihočeského kraje a dva z Vysočiny si to rozdaly o pohár v rámci 29. ročníku memoriálu Pavla Háka. Trofej zůstala tentokrát v...