Muži

První přátelské utkání v režii Spartaku

K prvnímu utkání v rámci přípravy na novou sezónu přijela do Soběslavi veselská Lokomotiva. Bylo patrné, že naši hokejisté jsou na ledě již třetí týden, zatímco soupeř začal přípravu na ledě v minulém týdnu, ale i tak jsme rádi, že pozvánku na přátelák neodmítl.

Foto: Roman Růžička
Tradiční turnaj mužů - memoriál Pavla Háka

Za účast čtyř týmů proběhne 9.9.2023 již 29. ročník turnaje mužů. Program turnaje naleznete níže v článku.

Milevsko bere výhru, série srovnána

Před bezmála tisícovkou diváků se odehrálo druhé semifinále v Soběslavi, soupeři jsme vzdorovali v prořídlé sestavě statečně, bohužel nám nešly přesilovky, které by měly být klíčovou zbraní našich barev. Série se v úterý od 19 h vrací do Milevska, v pátek 3.3. se v 19 h uvidíme doma.

1. semifinále - nic pro kardiaky

Semifinálová série má za sebou úvodní klání na milevském zimním stadiónu, kam si našla cestu početná skupina fanoušků našeho týmu, kteří tak vytvořili utkání spolu s domácími fandy vynikající kulisu. Zápas se nevyvíjel dle našich představ, ale tým v bílých dresech předvedl parádní obrat a připsal si první bod v sérii. V neděli jedeme dál.

Spartak zkrotil Medvědy, semifinále volá

Rozhodující utkání čtvrtfinálové série sehrál Spartak před skvělou diváckou kulisou a nutno konstatovat, že diváky svým projevem určitě potěšil. Po prohře v Krumlově jsme do utkání vstoupili úplně jinak, což hosty naprosto zaskočilo. 

Medvědi dominovali na domácím ledě

Druhé utkání čtvrtfinálové série se hrálo dle taktovky Medvědů, kteří byli na domácím kluzišti aktivnějším týmem. 

První leč jsme zvládli, štít postavil Bali

Krumlovští Medvědi vzbuzují respekt a to okusili naši hráči v prvním čtvrtfinále play off. Spartak přestál první třetinu, kdy byli hosté lepším týme a pak již v utkání dominoval.

Devítibranková nálož Božeticím

Závěrečné kolo regionální ligy mužů poslalo Spartak do Milevska, kde se utkal s Božetickými Plameny.

Spartak skolil Vimperk v závěru utkání

Hosté z Vimperka bojující o účast v osmičce  pro play off byly velice houževnatým soupeřem. Spartak o výhru bojoval do závěrečných minut, ale důležitým tříbodovým ziskem potvrdil příslušnost v první čtyřce. 

Spartak přestřílel Střelce

Boj o první čtyřku zaručující zahajovací utkání čtvrtfinále play off na domácím ledě přinesou poslední tři kola. První a důležitý krok udělal dnes Spartak u Vajgaru, i když to dvě třetiny na jednoznačnou partii nevypadalo. Nakonec z toho byla jasná výhra a dobře pro nás, že jsme se po gólové mizérii v předchozích utkáních probudili i střelecky.

Program mužů do konce základní části

Regionální liga nabere po svátcích svoje tradiční tempo a pro naše Áčko to znamená tento program.

Spartak skolil Rytíře v nájezdové loterii

V mrazivém počasí vyrazil náš tým do hlubocké Kuki arény, kde sehrál poslední utkání roku 2022. Zlatá neděle přinesla našim hokejistům cenné 2 body.

Krumlovské podzámčí Spartaku nesvědčilo

Z Krumlova Spartak moc body nevozí a to se bohužel potvrdilo i v letošní sezóně. Prořídlá sestava Spartaku doplněná o dva kluky z juniorky zaznamenala v utkání s Medvědy další ztráty, kdy pro zranění nedohráli Honza Píha a Vojta Slabý.

V dramatické koncovce se radovala Lokotka

Veselská Prefa aréna viděla dramatické derby, které lépe začali lépe domácí, Spartak ale zbraně nesložil a o body se rval do posledních vteřin.

Sokoli z Radomyšle odletěli s prázdnou

Dalším kolem pokračovala regionální liga mužů, soutěž se přehoupla do 2. poloviny základní části a to znamenalo odvetný zápas se Sokolem Radomyšl.

Zobrazeno 1–15 z celkem 154

Aktuální články

Úvod sezóny vyzněl lépe pro Rytíře

Dlouho očekávaný start do sezóny proti hlubockým Rytířům, kteří dorazili i exsamsonisty Martinem Hanzalem a Davidem Nedorostem přinesl...

Veteráni se sešli u Rumcajse

Znovu po pěti letech se sešly dvě nejstarší generace soběslavských hokejových veteránů ve známé skalické hospodě u Rumcajse. 

Pohár z memoriálu Pavla Háka zůstal Spartaku

Dva týmy z Jihočeského kraje a dva z Vysočiny si to rozdaly o pohár v rámci 29. ročníku memoriálu Pavla Háka. Trofej zůstala tentokrát v...