Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři

Juniorka odstartovala sezónu

16.10.2020 | David Čížek

Do sportovního lock downu sehráli naši junioři 5 utkání a vedli si celkem úspěšně.
Celý článek

Vydařené přípravy dorostu a juniorky

23.08.2020 | Vladimír Máca

Tento víkend byl ve znamení přípravných utkání našeho dorostu a juniorky s mužstvem Pelhřimova. Dorost změřil síly dokonce v dvojutkani.

Celý článek

Mělník neměl nárok, 3 body jedou k Lužnici

08.03.2020 | David Čížek

HC Junior Mělník - OLH Spartak Soběslav

2 : 8 (1:2, 1:5, 0:1)

Branky a nahrávky: 20. Šimáček (Koudelka), 33. Šimáček (Koudelka) – 17. Pauš (Pánek, Himpan), 18. Houdek (Pauš), 25. Houdek (Čížek, Himpan), 35. Korytar (Čížek, Himpan), 37. Houdek (Bláha, Novák), 38. Korytar (Himpan, Čížek), 40. Korytar (Čížek), 42. Novák
Celý článek

Kruté skóre po dobrých dvou třetinách juniorů

03.02.2020 | David Pánek

Na Kladně jsme byli dvě třetiny lepším týmem, což jsme potvrzovali i vedením 4:3 po dvou třetinách. Několik chyb a docházející síly otočili výsledek pro PZ. Bohužel kvalitní tempo úvodních dvou třetin nebylo možné na dvě formace udržet. Celý článek

Junioři nezvládli těžké víkendové dvojkolo

29.01.2020 | David Pánek

V utkání s Kladnem byl soupeř jednoznačně lepší zápas s Hvězdou byl hodně vyrovnaný a rozhodly naše chyby a nepřesnosti sudího. Poslední dvě branky jsme inkasovali ve hře bez gólmana.
Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Tréninková činnost oddílu opět zahájena

Od pondělí 19.4. byla opět zahájena tréninková činnost našeho oddílu - zatím pouze v suché přípravě. Během dubna se všechny naše...