Sobíci čtvrtí na GASTRO cupu
Poslední turnaj sezóny mají za sebou naši druháčci. Na druhé ploše budějovické Budvar arény sehráli čtyři utkání s jihočeskými týmy.
OLH Spartak Soběslav - TJ Lokomotiva Veselí n. L.
1 : 1
Branky Sobíků: Jonáš Čížek
OLH Spartak Soběslav - IHC Písek
11 : 4
Branky Sobíků: 3 x Jonáš Čížek, 3 x Denny Doskočil, 3 x Adam Pánek, Šimon Hlásek, Ondřej Pavlečka
OLH Spartak Soběslav - SLH Střelci Jindřichův Hradec
4 : 11
Branky Sobíků: 2 x Denny Doskočil, Jonáš Čížek, Šimon Hlásek
OLH Spartak Soběslav - HC MOTOR České Budějovice
2 : 3
Branky Sobíků: 2 x Denny Doskočil
Sestava: Sebastian Soukup - Denny Doskočil, Šimon Hlásek, Benjamin Klee, Šimon Podlaha, Michal Fučík, Ondřej Pavlečka, Vojtěch Slabý, Adam Pánek, Jonáš Čížek
Komentář: Sobíci si poslední turnaj sezóny užili, jediným týmem, který nás celkem jasně přehrál byli jindřichohradečtí Střelci. S Veselím i Motorem jsme sehráli vyrovnaná utkání, jasně jsme si poradili se soupeřem z Písku. Nejlepším hokejistou našeho týmu byl vyhlášen Ondřej Pavlečka.
Konečné pořadí turnaje:
-
SLH Střelci Jindřichův Hradec
-
HC MOTOR České Budějovice
-
TJ Lokomotiva Veselí n. L.
-
OLH Spartak Soběslav
-
IHC Písek

Aktuální články
Hokejistou roku 2025 byl vyhlášen Vojtěch Pánek
Hokejistou roku 2025 se stává Vojtěch Pánek, obránce soběslavského A‑týmu mužů. V sezoně 2024–2025 odehrál 26 utkání a připsal si...
Soběslavští hokejisté mají titul z univerzitní ligy
Největší akce univerzitního hokeje je za námi. Final Four ULLH přinesla to nejlepší ze sezóny na jedno místo, do pražského Edenu:...
Sobik cup 2026 a bronzoví Sobíci 2018
V sobotu 28.3. se konal na zimním stadiónu v Soběslavi poslední turnaj sezóny ročníku 2018 a mladší s názvem SOBÍK Cup.