David Čížek | | 2. třída

Sobíci hráli v Pouzar aréně

Torzo Sobíků vyrazilo dnes do Pouzar arény k utkání kategorie MINI 2010. Mužstvo postihla chřipková epidemie a tak jsme poskládali pouze jeden tým složený z hráčů ročníků 2010 - 2012.

HC STRAKONICE - OLH SPARTAK SOBĚSLAV 11 : 9

HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI - OLH SPARTAK SOBĚSLAV 35 : 2

Komentář: Utkání proti Strakonicím jsme v žádném případě prohrát nemuseli, ale přístup některých hráčů byl opravdu špatný. V utkání nebylo, zejména u hokejistů ročníku 2010, vidět nasazení, chuť si přihrát a mnozí hráči nabyli dojmu, že se soupeř porazí sám, to ale v hokeji neplatí. Skvělý výkon podal Jaroslav Kazda v naší brance, který asi jako jediný zaslouží pochvalu. Druhý zápas proti domácím Lvům byl jasnou záležitostí. Snaha byla v kontrastu s utkání proti Strakonicím viditelná, ale to na kvalitu domácího týmu nestačilo. Doufejme, že se dáme všichni zdravotně dohromady a příští víkend sehrajeme utkání v plné síle.

Sestava: Kazda - Doskočil, Hlásek, Podlaha, Vejsada, Čížek, Pánek, Hynek, Mládek, Přívozník, Koutský, Gruber, Cícha

Aktuální články

Hokejistou roku 2025 byl vyhlášen Vojtěch Pánek

Hokejistou roku 2025 se stává Vojtěch Pánek, obránce soběslavského A‑týmu mužů. V sezoně 2024–2025 odehrál 26 utkání a připsal si...

Soběslavští hokejisté mají titul z univerzitní ligy

Největší akce univerzitního hokeje je za námi. Final Four ULLH přinesla to nejlepší ze sezóny na jedno místo, do pražského Edenu:...

Sobik cup 2026 a bronzoví Sobíci 2018

V sobotu 28.3. se konal na zimním stadiónu v Soběslavi poslední turnaj sezóny ročníku 2018 a mladší s názvem SOBÍK Cup.