Sobíci válčili u Vajgaru
Zasněžené sobotní dopoledne znamenalo pro Sobíky cestu do Jindřichova Hradce, kde se hrálo další kolo soutěže ročníků 2009 v minihokeji a naši hokejisté ročníku 2010 se představili v "B" týmu Spartaku.
OLH Spartak Soběslav - HC Vajgar Jindřichův Hradec
13 : 8 (6:1; 3:5; 4:2)
Branky: 6 x Šimon Hlásek, 3 x Patrik Štěpán, 2 x Jonáš Čížek, Michal Fučík, Adam Pánek
TJ Lokomotiva Veselí n. L. - OLH Spartak Soběslav
14 : 7 (3:1; 5:3; 6:3)
Branky: 4 x Jonáš Čížek, Benjamin Klee, Patrik Štěpán, Adam Pánek
Sestava: Sebastian Soukup - Adam Pánek, Šimon Hlásek, Jonáš Čížek, Michal Fučík, Patrik Štěpán, Ondřej Pavlečka, Benjamin Klee, Petr Oubram
Komentář: Výkon v obou utkání byl dnes nemastný neslaný. I přes výhru v prvním zápase nebylo u většiny hráčů vidět zaujetí pro hru, došlo spíše na uspokojení z vedení po první třetině a od toho se odvíjel zbytek zápasu. Proti veselské Lokotce jsme pustili našeho nejagilnějšího hráče z prvního zápasu, Šimona Hláska, do "A" týmu a naši hru to každopádně poznamenalo. Z hráčů nebyl na ledě nikdo, kdo by svým pohybem dělal problémy soupeři. Přísnější měřítko snesl až výkon ve třetí třetině, ale to již bylo pozdě s utkáním a jeho výsledkem něco dělat. Stabilní výkon podal v naší brance Sebastian Soukup.
Aktuální články
Hokejistou roku 2025 byl vyhlášen Vojtěch Pánek
Hokejistou roku 2025 se stává Vojtěch Pánek, obránce soběslavského A‑týmu mužů. V sezoně 2024–2025 odehrál 26 utkání a připsal si...
Soběslavští hokejisté mají titul z univerzitní ligy
Největší akce univerzitního hokeje je za námi. Final Four ULLH přinesla to nejlepší ze sezóny na jedno místo, do pražského Edenu:...
Sobik cup 2026 a bronzoví Sobíci 2018
V sobotu 28.3. se konal na zimním stadiónu v Soběslavi poslední turnaj sezóny ročníku 2018 a mladší s názvem SOBÍK Cup.