Vladimír Máca | | Klub

Týden hokeje v Soběslavi

Ve středu 17.1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi ve spolupráci s Českým hokejem celorepubliková akce Týden hokeje.

Ve středu 17. 1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi ve spolupráci s Českým hokejem celorepubliková akce Týden hokeje, které se zúčastnilo celkem 16 nových dětí.
Celý program byl zahájen v 17:00 hodin online registrací dětí. Zaregistrovaným dětem byly předány všechny věcné dárky a dále pro ně byl připraven doprovodný program. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou i brankářskou hokejovou výstroj, zhlédnout prezentaci klubu, navštívit hokejovou střelnici, kde se pěkně zahřály. Dále pro ně byl připraven i ukázkový trénink žáků na ledě.
Posléze se všechny zaregistrované děti za doprovodu rodičů oblékly do náborových dresů a vyrazily k programu na ledě. Nejdřív si vyzkoušely první krůčky na ledě a pak byly rozděleny do družstev dle individuálních dovedností. Čekal na ně zábavný program na ledové ploše plný různých her.
Na závěr programu proběhlo focení všech zúčastněných osob. Děti i rodiče si připravený program užili a hodnotili ho velice kladně.

Aktuální články

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího...

Junioři ukončili sezónu výhrou

Juniorka dnes ukončila dlouhou sezónu, ve skupině o umístění dokázali naši kluci vybojovat 1. místo, za což si zaslouží gratulaci....