Utkání

Muži: Regionální liga mužů

1. kolo, neděle 24. 9. 2023

OLH Spartak SoběslavTJ Hluboká nad Vltavou Knights

4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
2. kolo, neděle 1. 10. 2023

TJ Sokol RadomyšlOLH Spartak Soběslav

2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
3. kolo, neděle 8. 10. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Milevsko 1934

4:7 (1:3, 1:3, 2:1)
4. kolo, sobota 14. 10. 2023

TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíOLH Spartak Soběslav

4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
5. kolo, neděle 22. 10. 2023, ZS Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Slavoj Český Krumlov

7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
6. kolo, sobota 28. 10. 2023, Strakonice

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
7. kolo, neděle 5. 11. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavTJ Božetice

11:2 (3:0, 4:1, 4:1)
8. kolo, sobota 11. 11. 2023, Jindřichův Hradec

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
9. kolo, neděle 19. 11. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Vimperk

6:4 (1:1, 2:0, 3:3)
11. kolo, neděle 3. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavTJ Sokol Radomyšl

1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
12. kolo, sobota 9. 12. 2023, Milevsko

HC Milevsko 1934OLH Spartak Soběslav

6:3 (3:1, 1:2, 2:0)
13. kolo, neděle 17. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavTJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
14. kolo, neděle 7. 1. 2024, Český Krumlov

HC Slavoj Český KrumlovOLH Spartak Soběslav

7:2 (3:1, 3:1, 1:0)
15. kolo, neděle 14. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Strakonice

1:10 (1:2, 0:4, 0:4)
10. kolo, pátek 19. 1. 2024, Hluboká nad Vltavou

TJ Hluboká nad Vltavou KnightsOLH Spartak Soběslav

10:1 (3:0, 3:1, 4:0)
16. kolo, neděle 21. 1. 2024, Milevsko

TJ BožeticeOLH Spartak Soběslav

0:9 (0:4, 0:2, 0:3)
17. kolo, neděle 28. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
18. kolo, neděle 4. 2. 2024, Vimperk

HC VimperkOLH Spartak Soběslav

6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
1. kolo, pátek 16. 2. 2024, Strakonice

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

1:5 (1:0, 0:4, 0:1)
2. kolo, neděle 18. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Strakonice

5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
3. kolo, středa 21. 2. 2024, Strakonice

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

2:6 (0:0, 1:2, 1:4)
1. kolo, pátek 1. 3. 2024, Milevsko

HC Milevsko 1934OLH Spartak Soběslav

4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
2. kolo, neděle 3. 3. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Milevsko 1934

1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
3. kolo, středa 6. 3. 2024, Milevsko

HC Milevsko 1934OLH Spartak Soběslav

10:2 (3:0, 3:1, 4:1)

Rozpisy zápasů

Aktuální články

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC...

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího...